Lista produktów producenta Rockland

ROCKLAND -  Polska marka powstała w 2009r. W jej asortymencie znajduje się wysokiej jakości sprzęt kempingowy i akcesoria turystyczne.

ROCKLAND -  Polska marka powstała w 2009r. W jej asortymencie znajduje się wysokiej jakości sprzęt kempingowy i akcesoria turystyczne. Aktualnie marka sprzedawana jest do ponad 150 sklepach na terenie kraju, a od 2014 produkty Rockland są eksportowane na rynki zagraniczne.

Więcej
Istnieje 3 produktów.
39,30 zł

Niezbędna rzecz na każdą podróż. Poręczna i bardzo mała po złożeniu zapewnia wygodę podczas długich podróży i postojów. Wykonana z wytrzymałego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne materiału, który dodatkowo bardzo łatwo wyczyścić.

29,90 zł

Wykonany z bardzo lekkiego, impregnowanego nylonu. Posiada podklejone szwy, dzięki czemu jest w pełni wodoszczelny. Jest przeznaczony dla pasjonatów sportów outdoorowych, szczególnie ceniących sobie wysoką jakość, niską wagę i doskonałe parametry techniczne.

98,00 zł

Rider 10 to propozycja idealna dla osób żyjących aktywnie. Plecak świetnie sprawdzi się zarówno podczas jednodniowych wycieczek po górach, jak i w trakcie codziennych treningów rowerowych czy biegowych.