Istnieje 13 produktów.
189,00 zł

Mata samopompujące to świetna alternatywa dla karimat.

259,00 zł

Trek 200 Wide ma szerszy krój mumii, który zapewnia więcej miejsca na nogi.

279,00 zł

Twarde półki, możliwość szybkiego zapakowania i wypakowania szafki oraz jej duża pojemność to zalety, które trudno będzie przebić. Doskonała do przechowywania zarówno drobnych, jak i większych przedmiotów szybko okaże się nieodłącznym towarzyszem podróży.

39,30 zł

Niezbędna rzecz na każdą podróż. Poręczna i bardzo mała po złożeniu zapewnia wygodę podczas długich podróży i postojów. Wykonana z wytrzymałego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne materiału, który dodatkowo bardzo łatwo wyczyścić.

339,00 zł

Harmony Double w odświeżonej wersji na sezon 2017 z eleganckim nadrukiem na zagłówku i w nowej kolorystyce. Klasyczny kształt prostokąta zapewnia wygodę i swobodę ruchów. Po rozpięciu może służyć jako kołdra. Śpiwór posiada jednopowłokową konstrukcję. Wersja double - dla 2 osób.

199,00 zł

Pojedynczy materac Vango Adventure Standard 5 cm Single to komfortowa mata, doskonale izolująca o grubości 5 cm i małych rozmiarach.

217,00 zł

Śpiwór Nitestar w nowej odświeżonej kolorystyce na sezon 2017! Niedrogi, wytrzymały, o ładnym designie. Dwuwarstwowa konstrukcja i syntetyczne wypełnienie zapewniają ciepło i komfort. Idealny wybór na pierwsze wyprawy, kemping, czy obóz harcerski.

46,99 zł

Poduszka samopompująca Vango z pokrowcem. Miła w dotyku szczotkowana tkanina z poliestru wierzchnia i mała po spakowanie.