Istnieje 7 produktów.
259,00 zł

Trek 200 Wide ma szerszy krój mumii, który zapewnia więcej miejsca na nogi.

339,00 zł

Harmony Double w odświeżonej wersji na sezon 2017 z eleganckim nadrukiem na zagłówku i w nowej kolorystyce. Klasyczny kształt prostokąta zapewnia wygodę i swobodę ruchów. Po rozpięciu może służyć jako kołdra. Śpiwór posiada jednopowłokową konstrukcję. Wersja double - dla 2 osób.

217,00 zł

Śpiwór Nitestar w nowej odświeżonej kolorystyce na sezon 2017! Niedrogi, wytrzymały, o ładnym designie. Dwuwarstwowa konstrukcja i syntetyczne wypełnienie zapewniają ciepło i komfort. Idealny wybór na pierwsze wyprawy, kemping, czy obóz harcerski.

46,99 zł

Poduszka samopompująca Vango z pokrowcem. Miła w dotyku szczotkowana tkanina z poliestru wierzchnia i mała po spakowanie.

46,99 zł

Poduszka samopompująca Vango z pokrowcem. Miła w dotyku szczotkowana tkanina z poliestru wierzchnia i mała po spakowanie.

255,99 zł

Vango Śpiwór Ember Duble z pokrowcem. Klasyczny kształt prostokąta zapewnia wygodę i swobodę ruchów. Po rozpięciu może służyć jako kołdra. Śpiwór posiada jednopowłokową konstrukcję. Wersja double - dla 2 osób.

129,00 zł

Dwusezonowy, niedrogi śpiwór z wypełnieniem syntetycznym. Idealny dla uczestników festiwali, czy osób rozpoczynających przygodę z biwakiem. Dobra propozycja dla użytkowników szukających dobrej jakości za niewielką cenę.